A KENÉZY KÓRHÁZ Rendelőintézet Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft., mint a megye lakosságának egészségügyi ellátásában és az egészségügyi szakképzésben meghatározó szerepet betöltő intézménye, tevékenységeink középpontjába a betegek elégedettségének biztosítását és a minőség iránti elkötelezettséget helyezi. Kórházunk célja, hogy betegeink a teljes betegellátás folyamatában a hatékonyság, gazdaságosság és az egyre javuló minőségi színvonal elérésén keresztül elégedetten távozzanak intézményünkből.

A Kenézy Kórház Nonprofit Kft. 2011-ben is várja a leendő rezidensek jelentkezését. Kórházunk 8 szakterületen várja a szakképzési rendszerbe jelentkezőket. Összesen 16 fő felvételét tervezzük az alábbi területeken:

• aneszteziológia és intenzív terápia (2 fő)
  • infektológia (2 fő)
  • neurológia (2 fő)
  • ortopéd-traumatológia (2 fő)
  • patológia (1 fő)
  • radiológia (3 fő)
  • tüdőgyógyászat (2 fő)
  • gyermek- és ifjúságpszichiátria (2 fő)

Kérjük, hogy amennyiben az általunk kínált lehetőségek valamelyike felkeltette érdeklődésedet, küldd meg részünkre fényképpel ellátott önéletrajzodat egy rövid motivációs levél kíséretében. A jelentkezésedet e-mail formájában küldd meg a célzott szakterület osztályának elérhetőségére, amelyet megtalálsz a „Betegellátó osztályok”, valamint a „Központi diagnosztika” menüpontokban.