Az autizmus világnapján, 2011. április 2-án, szombaton 10.00 órától Debrecenben az Oláh Gábor utcai Sportcentrum Gyulai István Atlétikai Stadionjában autista fiatalok részére „Forrest”- futás és játékos vetélkedő.

MEGHÍVÓ

Az autizmus világnapján, 2011. április 2-án, szombaton 10.00 órától Debrecenben az Oláh Gábor utcai Sportcentrum Gyulai István Atlétikai Stadionjában a megyénkben és a városunkban élő, autista fiatalok részére „Forrest”- futást és játékos vetélkedőt rendezünk.
Ez alkalommal élsportolók, művészek, orvosok, politikusok és vállalkozók futnak majd együtt az autista gyermekekkel, fiatalokkal.

Kérjük, hogy legyen Ön is részese a rendezvénynek, fusson együtt az autista gyermekekkel, ifjakkal!

A „Forrest”- futás rendezvényére, majd a rendezvényt követő fogadásra tisztelettel meghívjuk!
Részvételére feltétlenül számítunk! Javasoljuk, hogy sportöltözetben érkezzen.

Debrecen, 2011. március 25.

Dr. Széles Diána
DMJV Önkormányzat FIDESZ frakciójának vezetője
a rendezvény védnöke

Szervezők:

Dr. Lampé Zsolt
ügyvezető
KENÉZY KÓRHÁZ Nonprofit Kft.

dr. Tóth Tibor
ügyvezető
EGÉSZSÉGÜGYI JÁRÓBETEG KÖZPONT NKft.

Orendi Mihály
Debreceni Sportcentrum Kft.

Koós Anikó
kuratóriumi elnök
Angyalliget Közhasznú Alapítvány

Szombathy András
Eötvös Utcai Általános Iskola

Támogatóink:

AFV Táblaüzem – Barabás Étterem – Debrecen Városi Televízió – Dr. Léka Ügyvédi Iroda – Francia Pékség – Hajdúsági Sütödék Kft. – Karát Kft. – Komáromi és Társa Kft. – Komáromi Italkereskedés – Óbester Hotel – Tipp Autó SEAT – Veker-Team Kft.