2012. április 13-án, pénteken 11.00 órától Debrecenben az Oláh Gábor utcai Sportcentrum Gyulai István Atlétikai Stadionjában autista fiatalok részére „Forrest”- futás és játékos vetélkedő.

MEGHÍVÓ

2012. április 13-án, pénteken 11.00 órától Debrecenben az Oláh Gábor utcai Sportcentrum Gyulai István Atlétikai Stadionjában a megyénkben és a városunkban élő, autista fiatalok részére „Forrest – futást” és játékos vetélkedőt rendezünk.
Ez alkalommal katonák, élsportolók, művészek, orvosok, politikusok és vállalkozók futnak majd együtt az autista gyermekekkel, fiatalokkal.

A „Forrest – futás” rendezvényére tisztelettel meghívjuk! Részvételére feltétlenül számítunk!

Debrecen, 2012. április 4.

Dr. Kiss Sándor, klinikai főorvos
DMJV Önkormányzat Egészségügyi és Szociális Bizottság elnöke,
a rendezvény védnöke

Szervezők:

Dr. Lampé Zsolt
ügyvezető
KENÉZY KÓRHÁZ Nonprofit Kft.

Orendi Mihály
ügyvezető
Debreceni Sportcentrum Kft.

Koós Anikó
kuratóriumi elnök
Angyalliget Közhasznú Alapítvány

Dr. Oláh Róza
főorvos
KENÉZY KÓRHÁZ Nonprofit Kft. Gyermek és Ifjúságpszichiátriai Osztály vezetője

Szombathy András
Eötvös DSE

Dr. Lippai Péter
ezredes
MH 5. Bocskai István Lövészdandár parancsnokhelyettes

Tóthné Csiszár Éva
mb. igazgató
Dr. Molnár István Óvoda és Iskola Hajdúböszörmény

Támogatóink:

Agárdi Filmnyomó Vállalkozás Kft. – Debrecen Városi Televízió – Dr. Frecska Ede, egyetemi tanár – Factum-Sport Kft. – Francia Pékség – Hajdúsági Sütödék Kft. – Hydrastat Kft. - Karát Kft. - Komáromi Italkereskedés – Komáromi és Társa Kft. – MH 5. Bocskai István Lövészdandár – M+Z 2000 Kft. Hajdúböszörmény - Óbester Hotel – Pálma Pub Kft. – Tipp Autó SEAT – Veker-Team Kft.