Mától a Kenézy Kórház Nonprofit Kft. Szülészeti és Nőgyógyászati Osztályán született kicsinyekről - Gólyahír címmel - fényképes adatlapot teszünk közzé a kórházunk honlapján.

Tisztelt Szülők és Nagyszülők, Kedves Rokonok!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy a Kenézy Kórház Nonprofit Kft. Szülészeti és Nőgyógyászati Osztályán született kicsinyekről fényképes adatlapot teszünk közzé a kórházunk honlapján.
Az újszülöttekről szóló bemutató oldalunkra előzetes hozzájárulást követően kerülnek fel az adatok és a fényképek, melyeket egy hónapon át lehet megtekinteni. A kórházunk ezen új szolgáltatását mintegy ajándékként kívánjuk nyújtani a kismamáknak és az újszülött gyermekeiknek.

Kívánjuk, hogy a "Gólyahír" oldalunkat szeretettel fogadják és örömmel böngésszék a jövőben.

Jó egészséget kívánunk!

A KENÉZY KÓRHÁZ NKft. vezetősége és dolgozói