TÁMOP-2.4.5-12/7-2012-0093

Fejlesztéssel és rugalmas foglalkoztatással a jobb irányításért

A Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet, az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program „A munka és a magánélet összehangolását segítő munkahelyi kezdeményezések” című, TÁMOP-2.4.5-12/7 jelű pályázatán 14.995.482 Ft támogatást nyert el 100%-os támogatási intenzitás mellett.

A konstrukció keretében lehetőség van a Kórházban a foglalkoztatás rugalmasságát úgy növelni, hogy az érdemben hozzájáruljon a munka és a magánélet összeegyeztetésének elősegítéséhez. A jelen projekt célcsoportja az a 30 fő, akik közvetlen módon vesznek részt a fejlesztésben; azok, akik a programelemeken részt vesznek és ezáltal „behozzák” szervezetünkbe a munkaszervezési, munkavégzési – gyakorlati – praktikákat, a rugalmas foglalkoztatás lehetőségeit. Továbbá a rugalmas foglalkoztatásban alkalmazott illetve a jövőben alkalmazandó munkatársak.

A pályázat keretében 4 meghatározott feladat ellátása valósul meg. A projektet a „helyzet-és szükségletfelmérés” modullal kezdjük. Ekkor a gazdasági, kontrolling és jogi tevékenységek elemzésére és a rugalmas foglalkoztatásra vonatkozó előzetes igényfelmérés megvalósítására fektetjük a hangsúlyt. Ezután tervezzük a „Folyamati és szolgáltatási jellemzők újragondolása” egység indulását. Ezt követően rátérünk a „rugalmas foglalkoztatás kialakítása” tanácsadási egységre. Végül a két képzési programelemet magában foglaló „oktatás, tájékoztatás” modullal zárul a fejlesztés.

Projekt azonosító:TÁMOP-2.4.5-12/7-2012-0093
A projekt címe:Fejlesztéssel és rugalmas foglalkoztatással a jobb irányításért
Projekt időtartama:2013.07.01–2014.06.30.
Az elnyert támogatás összege:14.995.482 Ft