A járóbeteg-ellátás fejlesztése Debrecenben a rugalmas foglalkoztatás által

A Kenézy Kórház célja, hogy segítsen a dolgozói számára a munka és a magánélet összehangolásában, jelen esetben például a rugalmas munkavégzés biztosításával. Ennek érdekében viszont az évtizedes hagyományokon szükséges fejleszteni, a belső munkafolyamatokat, ügyvitelt elemezni, értékelni és fejleszteni szükséges. A munkakörök helyzetelemzéséből kiindulva olyan racionalizálási és szabványosítási folyamatokat és ennek megfelelő szervezeti átalakításokat eszközölünk, amelyek egyaránt hozzájárulnak a munkavállalók elégedettségéhez és a szervezet hatékonyságához.

A fenti célok érdekében a Kenézy Kórház vezetése értékeli a vezetési-irányítási, valamint a betegút-menedzsment, betegadminisztrációs és dokumentációs tevékenységeit a rugalmas alkalmazási formák tükrében. Ezután megtörténik a kijelölt vezetési-irányítási, döntéstámogatási, valamint egészségügyi adminisztrációs tevékenységek ellátásmódjának egységesítése, az ellátási forma és kapacitások optimalizálása. A projekt zárásaként szükséges lesz mindezeket hivatalos formában is elfogadtatni, azaz a szervezeti ábra, és a kapcsolódó folyamatleírások és működési szabályzatok/munkarendek aktualizálása is megtörténik. A képzéseken a tervek szerint 50 fő fog részt venni. valamint 25 fő részére rugalmas foglalkoztatási forma kerül kialakításra.

Projekt azonosító:TÁMOP-2.4.5-12/7-2012-0095
A projekt címe:A járóbeteg-ellátás fejlesztése Debrecenben a rugalmas foglalkoztatás által
Projekt időtartama:2014.06.01 – 2015.05.31
Az elnyert támogatás összege:14 995 482 Ft